Telefon: (0212) 260 36 36 - E-Mail: info@zetmedya.com

Proje Hakkında

stt show eurasia, radyo reklam, tv reklam, radyo reklam ücretleriFuar Reklamları ve Önemi

Medya Planlama, Medya Satınalma ve Prodüksiyon Hizmetleri

Fuar reklamları kapsamında, Stt Show Eurasia 2017’de internet radyo, televizyon ve gazete mecralarında medya planlama, medya satınalma çalışmaları yapılmıştır.

3.Yüzey İşlemler Teknolojileri Fuarı STT Eurasia Fuarı’na Türk firmaları haricinde, Fransa, İsveç, Almanya, İtalya, Avusturya ve Kore’den de firmalar katılmaktadır.

Bu yıl özellikle İran, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa ülkelerinden gelecek yabancı ziyaretçi sayısında da artış beklenen fuar; yüzey işlem, kaplama ve galvaniz kimyasalları, tesis ve ekipmanlarını ilgilendiren tüm sektör mensuplarını bir araya getirmektedir.

Fuar Organizatörü Artkim Fuarcılıktır.

Artkim Group, sadece Kimya Sektörüne yayıncılık, fuarcılık, ve sektörel çözümler üretmek amacıyla yola çıkarak 2002 yılında kurulmuştur. Artkim Fuarcılık olarak ilk fuarı olan Turkchem Chem Show Eurasia ile fuarcılık sektörüne adım atmış ve 2006 yılından bu güne sektöre toplam 8 farklı sektör fuarı kazandırmış bir organizasyon şirketidir.

Artkim Group; Artkim Fuarcılık, Chem Media, ChemAjans ve Kimyakariyerim.com olarak 4 branşta kimya sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Ana Sayfa için tıklayınız…

[rev_slider slider1]

Back to Top